sobota 8. března 2014

Sleek

Transparentní pudr - Pressed Powder translucent ( light 276 )


Dobrý den milé čtenářky, vítám vás u dnešního článku, ve kterém vám představím nový transparentní pudr od kosmetiky Sleek.

Jak jste si asi mohly všimnout, Sleek se stal mou oblíbenou kosmetikou, hlavně co se týče tvářenek. V budoucnu bych si chtěla ještě od této značky pořídit nějakou tu paletku očních stínů, cc krém nebo bronzer, ale to bych předbíhala. Dnes vám ukáži transparentní pudr v odstínu light, který je z prodávaných tří odstínů nejsvětlejší. Pokud by vás zajímalo kde jsem koupila zrovna tento, klikněte zde. Na oficiálních stránkách ( zde ) si můžete prohlídnout další odstíny, a nejen ty :) Obsah balení je 12 g a cena 209 Kč.

Hned na první pohled mě zaujalo balení. které je stejně jako tvářenky, matné s lesklým nápisem. Nevím proč, ale mě se tyto obaly, které Sleek dělá, líbí.


Když otevřete tento pudr, tak uvnitř naleznete zrcátko a labutěnku.
Abych nezapomněla, tak tento pudr je určený na zafixování makeupu, má zmatnit pleť a zakrýt nedokonalosti. Já jsem si ho však kvůli těmto vlastnostem nekoupila. Důvodem byla náhrada za bronzer. Já prostě v těch našich drogériích nemůžu nic najít ( Sephoru a podobné u nás nemáme ). Tento pudr se mi zdál jako vhodná náhrada, ale bohužel to není ten pravý odstín jaký jsem hledala, ale přesto je pěkný a k určitému typu líčení se hodit bude.


Je to matný, světlý odstín hnědé s nádech do oranžova. Dá se s ním docílit jak jemného líčení, tak i výrazného. Záleží jen na vás jak moc budete vrstvit. Řekla bych, že by se dal dokonce použít i jako tvářenka. Drží dobře a dlouho.

Líbí se vám?

2 komentáře:

  1. vypadá dobře. Jak obal tak i uvnitř, taky bych chtěla někdy něco vyžkoušet od Sleek

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Určitě vyzkoušej, neuděláš chybu. Hlavně paletky očních stínů jsou velmi oblíbené :)

      Vymazat