čtvrtek 3. dubna 2014

Březnový Ladybox

Odzkoušeno!


Vítám vás u rozbalení a popisu březnové krabičky.
Jak jistě víte, minulé Ladyboxy mě vůbec nenadchly. Poslední tzv. Valentýnská krabička byla sama o sobě až moc přeplácaná, a výrobky se k sv. Valentýnu vůbec, podle mého názoru, nehodily. Dnes ale měním názor a můžu na 100% říci, že březnová je naprosto úžasná. Moc se mi líbí a i když mě nápad s "eco" krabičkou trochu rozesmál, výrobky byly super.
Tak tedy krabička nebyla jak jsme zvyklý na karton a uvnitř krabička, ale jednalo se pouze o menší karton. Uvnitř byl dopis od Ladyboxu, který byl zřejmě na recyklovaném papíře. Výrobků bylo hodně, jen škoda že většina z nich byly vzorky, ale nesmím zapomínat, že krabičky krásy jsou dělané a prodávané právě kvůli vzorkům, ale to bych odbočila. V boxu byly tedy tři výrobky plného balení, z toho jeden nebyl napsaný v dopise, tři cestovní balení a tři vzorky. Jednalo se o micelární vodu značky Yves Rocher, od které mám také zakoupených pár výrobků a nemůžu si stěžovat, bio bambucké máslo Raw Gaia které je v krásné dózičce, čistící gel a pleťový krém značky Urban Veda které krásně zjemní pleť, avšak trochu mi připomínalo svou vůní pánskou kolínskou, dále universální krém Lavera který mi svou barvou a vůní připomíná krémy značky Nobilis Tilia, a to samé platilo pro krém Kivvi, předposlední výrobky byly dvě tělová mléka značky Weleda a čistící gel Salcura. Jako bonus byl již zmiňovaný plný výrobek a to organický balzám na rty Figs&Rouge s vůní Aloe&Mint který jste mohly nalézt v jednom z předchozích boxů. Nesmím zapomenout na dvě poukázky se slevou v obchodech Yves Rocher.


Yves Rocher
Hydratační micelární voda, plné balení, 200 mlRaw Gaia
Shea Butter, plné balení, 15 mlUrban Veda
Radiance Daily Facial Wash, cestovní balení, 20 ml
Urban Veda
Radiance Day Cream, cestovní balení, 10 mlLavera
Univerzální krém, cestovní balení 25 mlVzorky 

Kivvi - Denní krém s maliníkovým olejem a výtažkem z jablka, 1,5 ml
Weleda - Zklidňující tělové mléko, 2x4 ml
Salcura - Antiac Daily Face Wash, 3 mlBonus

Figs&Rouge - 100% Organic Aloe&Mint lip, face, hand and body balm, 17 mlPoukázkyCelkově se mi tedy box líbil a jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pokračovat v jeho nákupu. Jen doufám, že takhle dobrý bude už napořád.

Žádné komentáře:

Okomentovat