pondělí 21. dubna 2014

Essence

Řasenka The Lash Curler - Volume & Curl Mascara


Hezký den milé dámy. Hledáte řasenku na kterou by se hodilo říci: za málo peněz hodně muziky? Tak to mám pro vás jeden typ. Jedná se o řasenku kosmetiky Essence, která mě mile překvapila.
Byla jsem v DMku a narychlo jsem hledala levnou řasenku. Automaticky jsem šla k regálu Essence a vybrala si, pro mě novou řasenku, kterou jsem u Essence ještě neviděla. Má pohyblivé víčko, které má pomáhat řasy natočit. Popravdě, nějak to nechápu a neřekla bych, že by to k něčemu bylo.


Díky tomu ohebnému. kynklavému víčku se řasenka né moc dobře drží, ale po chvilce jsem si na to zvykla. Kartáček má klasické štětiny a zařadila bych ho mezi ty užší. Takové mám právě ráda, buď musí být mega nebo jako tento. Jeho tvar je spíše obyčejný, hranatý, ale zato má spousty malinkých štětinek, které dokáží  řasy nádherně rozčesat, rozdělit, a to není vše. Tato řasenka vám řasy i krásně prodlouží, a když nanesete dvě vrstvy, tak je i trochu zhustí. Pro informaci, na fotkách mám jednu vrstvu.
Nevýhodou ale je, že na "špičce" kartáčku zůstává více barvy, a tak je jí třeba otřít. Občas se to také stává nejen na špičce, ale i někde jinde, ale není to nic hrozného, nejedná se o tuny.


Pokud by vás zajímala cena, tak stojí 99,90 Kč.
Jak se vám líbí? Vyzkoušíte jí?

Žádné komentáře:

Okomentovat