sobota 26. dubna 2014

Luxury, Elle a Shopping Fever

Daruji kupóny

Přeji vám krásnou slunečnou sobotu.
Dnes odbočím od kosmetiky a povím vám něco o mě a kupování časopisů. Samozřejmě to není ten hlavní důvod proč píšu tento článek, ráda bych vám udělala nabídku, ale k tomu se za chvíli dostaneme.
Hodně na internetu vídávám, že hodně žen si kupuje módní časopisy jako Elle, Vogue, Luxury, MarieClaire a jiné. Já jsem si je také párkrát koupila, ale bylo to jen párkrát. Neříkám že nemám módu ráda, naopak, nevadí mi ani že jednou měsíčně za jeden časopis utratím 100Kč, ale co mi strašně vadí je, že ty peníze utratím především za obrázky. Proč ve většině časopisů zabírají jejich polovinu samé fotky? Proč? To není o čem psát? Mě to prostě přijde zbytečné. Já si chci o módě něco i přečíst, né se jen koukat na fotky a říkat si hmm, co to asi je? Dior, aha. Možná to někomu stačí, ale mě ne. Mě zajímá z jakého to je materiálu, kdy a v jaké kolekci byl model ušit, kdo ho navrhl a podobně. Zajímá mě historie módy, dlouhé čtení, a né jen strohý popis název, rok, cena. Mrzí mě, že v celém jednom časopise najdu tak dva články, které jsou doopravdy zajímavé. Zas na druhou stranu bych lhala, kdybych řekla že na některé fotky nekoukám jako puk, ale to jsou fotky z módních přehlídek, kde většinou nějaké to čtení je.Posledními časopisy co jsem si koupila, jak jistě víte, byly dubnová Elle a tento měsíc jsem si koupila časopisy Luxury a opět Elle. Luxury je velmi zajímavý. Když přehlídnu tu přemíru zbytečných fotek, tak píše zajímavé a poměrně dlouhé články. Líbil se mi například článek Charles James, kde se začíná od jeho úplných začátků po jeho smrt a následně jeho dokaz světu. A v Luxury si nepočtete jenom o módě, ale například i o tom, jaký kávovar je ten pravý, nebo co vhodného koupit do bytového interiéru.
Květnová Elle mě tento měsíc překvapila množstvím vzorků, které ráda vyzkouším, ale i články byly zajímavé. Sice jsem je ještě všechny nepřečetla, ale co určitě ani nebudu číst je článek o Daře Rolins, tu teda fakt nemusím. A konečně se dostávám k tomu co jsem načala na začátku.

Některé z vás na ty tři dny už určitě dlouho čekají, některé o nich ví ale jsou jen zvědavé, některé je absolutně nezajímají a některé, jako já o nich neměla ani ponětí. Píšu tu o třech dnech 16., 17., 18. května kdy se koná Shopping Fever. Je to nakupovací horečka kdy můžete uplatnit své kupóny na slevy v různých partnerských obchodech, a že jich není málo. Kupóny jste mohly najít právě v květnové Elle, ale i v jiných časopisech.

Chtěla bych vám nabídnout, pokud jste si Elle nestihly koupit nebo pokud by jste chtěly kupóny, ale nechtěli si kupovat Elle, že vám kupóny daruji. Já totiž využiji asi tak dva nebo tři, a to jen na běžnou kosmetiku, protože pro ty kvalitní věci bych musela jet do Prahy, a to se mi nechce. Takže pokud by jste měly o ně zájem, napište mi na email ZeldaMartina@gmail.com a platí kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Jak tak po sobě čtu tento článek, tak si uvědomuji, že se vlastně od těch všech časopisů moc neliším. Vždyť tu mám převážně samé fotky, a to platí pro většinu mých příspěvků. Musím se smát, a jen si přát, aby jste stejně jako já, nezanevřely na všechny ty přeplácané časopisy, nebo i blogy včetně mého, protože vždy se v nich najde něco dobrého ;)

Přeji vám hezké odpoledne a krásný večer.

1 komentář:

  1. Děkuju za tipy, tenhle rok to asi kvůli šetření vynechám. Díky tvým fotkám alespoň vím, že mě to nemusí tak mrzet.

    OdpovědětVymazat