úterý 15. dubna 2014

Oriflame

Conceal Kit - Sada korektorů


A mám tu zde článek, který jsem vám slibovala, když jsem v březnu psala o zeleném korektoru od Avonu. Dnes tu mám sadu barevných korektorů od kosmetiky Oriflame.


Toto trio vám nabídne tři různé barvy na různé nedostatky. Zelený korektor na zakrytí červených míst a také např. pupínků, oranžový na namodralá místa jako jsou např. kruhy pod očima, a klasický žlutý na zakrytí žilek a jiných nafialovělých míst. Pokud stále nevíte jaký odstín zvolit na daný problém, třeba vám pomůže následující obrázek.
Ani bych nevěřila, jak jen tři barvy dokáží vyřešit všechny mé problémy, tedy ty na pleti. Hlavně oranžový korektor je zázrak na mé kruhy pod očima, zakryje je perfektně. Zelený používám na mou červenou bradu, a strašně ráda bych ho použila i na nos, ale bohužel zalézá do pórů, a to nevypadá moc hezky. Žlutý korektor většinou používám na doladění kruhů pod očima.

Chtěla jsem vám ukázat, kromě fotek na prstech, jak vypadá i na pleti, a použila jsem ho více než jsem zvyklá, ale i tak se mi nepodařilo udělat pořádné fotky. Doufám že alespoň něco z nich zjistíte.


 

Balení je poměrně malinké, obsahuje 3 x 1g a tak doufám, že mi nějakou tu dobu vydrží. Jsou celkem hutné, a tak je potřeba je pořádně rozťupat, ale za to dobře kryjí a svůj účel tím plní.

Jaký máte na něj názor vy? Vyzkoušely jste ho? Napište mi ;)

1 komentář:

  1. Já jsem s ním hrozně spokojená. Je krásně krémový, ale ne extra hutný a dobře kryje, když se zaťupká. Jen strašně rychle ubývá.

    OdpovědětVymazat