úterý 13. května 2014

Catrice

Oční stíny

Intensif'eye wet & dry shadow


Hezké úterý milé čtenářky,
dnes bych vám ráda ukázala perlu mezi stíny - Catrice Intensif'eye v odstínu 100 Glamourose.
Proč uvádím, že je to perla mezi stíny, když se jedná "pouze" o kosmetiku Catrice? Mrkněte na fotky a řekněte sami. Nevypadají nádherně? Už jen jejich obal je nádherný, nemluvě o samotných stínech, které se nádherně lesknou.

Catrice nabízí pět variant těchto stínů, které jsou mramorované, a každý z nich obsahuje tři odstíny. Ty moje v odstínu Glamourose jsou bílo - smetanovo - červené. Gramáž je 0,8 g a cena 95 Kč.

Je sice hezké, že obsahují tři různé odstíny, ale při aplikaci je stejně smícháte dohromady. Pokud budete mít větší štěstí, jako například já, tak mramorování bude méně a bude více oddělené, takže se vám povede nějaké ty odstíny rozdělit. Nanášet je můžete jak mokré pro výrazný efekt, nebo suché pro jemnější efekt. Mě osobně se více líbí když je nanáším za mokra, protože více vynikne jejich lesk.


Na závěr tedy můžu shrnout jejich plusy, a to že jsou středně pigmentované, jsou nádherně lesklé, mají více odstínů, dají se nanášet dvěma způsoby, jejich balení je bytelné a dobře se otevírá.
Jejich mínusy jsou, že moc dlouho na víčkách nevydrží a že odstíny, i když jsou trochu oddělené, se po čase používaní stejně smíchají dohromady.

Pokud máte některý z těchto stínů doma, určitě mi dejte odkaz do komentářů, ráda se na ně podívám. Prozatím vám přeji hezký zbytek dne ;)

20 komentářů:

 1. Moc pěkné stíny, hezké líčení :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tyhle stíny jsou úžasné! moc se mi líbí to jak se krásně lesknou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadají nádherně a i ty zbylé odstíny vypadají moc dobře.

   Vymazat
 3. Vzhledově se mi moc líbí, ale zatím jsem o nich nečetla moc pozitivních recenzí, tak nevím jestli je mám zkusit nebo nemám :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to pěkně :) Strašně mě láká něco od Catrice vyzkoušet ale bohužel ji tu nikde nemám :) škoda

  OdpovědětVymazat
 5. Ježiš, ty jsou strašně krásný! Normálně láska na první pohled!<3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také se mi líbily hned od začátku, jen ta výdrž by mohla být lepší.

   Vymazat
 6. Já je mám taky a ta výdrž mi připadá úděsná. Asi je dám sestřence na hraní...:(

  OdpovědětVymazat
 7. Škoda že u nás není Catrice k sehnání

  OdpovědětVymazat
 8. cantrice mě už dlouho láká ale u nás se shání obtížněji, tyhle stíny vypadají hezky, ale mám mastná víčka, tak bych s výdrží nejspíš také nebyla moc spokojena :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také mám mastnější víčka, a ta výdrž mě mrzí :(

   Vymazat
 9. Vypadá pěkně, i když tyto odstíny moc nemusím, tak tento je povedený a i pigmentace se mi zdát fajn. Já mám Catrice jen pár a v hranatém obalu, jsou matné, tak asi matné jsou v hranatém a lesklé v kulatém obalu:)

  OdpovědětVymazat
 10. je super že má balenie toľko rôznych tieňov (farieb) :)

  OdpovědětVymazat