sobota 3. května 2014

Dubnový Ladybox

Odzkoušeno :)


Vítejte u popisu dubnového Ladyboxu. Také jste si ho objednaly? Nebo se vám už přestal líbit?
Hned na úvod vám můžu říci, že tohle je nejlepší Ladybox za tento rok. Když zavřu oči nad růžovou krabičkou, která byla i minule, a nad bonusem v podobě zubní pasty, tak všechny výrobky jsou super. Největší radost mi udělaly bb krémy od Skin79, které jsem si už delší dobu přála vyzkoušet. Dále v boxu bylo úžasně vonící tělové máslo v maxi 200 g balení, chubby rtěnka a jako poslední lak na nehty proti jejich žloutnutí. Nafotila jsem pár fotek a to i rtěnku v "akci". Budu ráda když mi napíšete váš názor, jak se vám tento box líbil či nelíbil.


Fennel
tělové máslo, vybraná varianta, 200 g, plné balení
Mé máslo bylo s vůní divoké orchideje a tu já miluju, orchidej je má nejoblíbenější kytka. Nemluvě o tom, že má máslo navíc růžovou barvu a to se mi líbí. Úžasně voní a velmi dobře hydratuje. Jeho vůni cítím i několik hodin.


Skin79
Silky Green BB Cream, 5 g, cestovní balení
Moisturizing Purple BB cream, 5 g, cestovní balení

Popíšu tyto bb krémy najednou a nebudu rozepisovat každý zvlášť. Chci vám totiž napsat jaké jsou mezi nimi rozdíly. To, jaký je zelený a jaký je fialový jistě sami poznáte. Takže zelené bbčko je podle popisu vhodné pro smíšenou až mastnou pleť a fialové pro smíšenou až suchou pleť. Zprvu jsem si myslela, že mi bude víc vyhovovat fialové, ale opak byl pravdou, a jsem moc ráda že jsem si je mohla vyzkoušet dříve, než si koupím plné balení. Zelené má totiž skoro bílou barvu, dobře kryje i při malé vrstvě, nevysušuje a nevypadám po něm jako po ponoření do pytle mouky, tudíž nevypadám přepudrovaně. Zato fialové bbčko bych popsala jako zlepšenou variantu hot pink. Má pleťovou barvu a je hutnější. Dobře kryje, ale i při malém množství mi přijde, že ho mám na sobě až moc. Navíc se po něm lesknu. Pro mě je rozhodně lepší green.LASplash Cosmetics
Chubby Twist, vybraný odstín, plné baleníChubby rtěnku mám poprvé a jsem ráda, že jsem si jí mohla díky LB vyzkoušet. Dostala jsem odstín 09 rosy. Je to taková matná, vinovorůžová barva a celkem se mi líbí. Co je na ní perfektní? Že vydrží na rtech neuvěřitelně dlouho a dokonce přežije i menší jídlo.Alessandro
Pro White Original, 7 ml, vzorekTento transparentní lak by měl působit proti zažloutlým a zabarveným nehtům. Já jsem ho vyzkoušet nemohla, protože mám akrylové nehty, takže vám nemůžu napsat jak funguje.


Colgate
Max White One Optic, 50 ml, plné balení


Zubní pasta, co dodat? Už jsem vyzkoušela mnoho past, ale žádná nesplňovala to, co slibovala. Ani této nevěřím.

Tak to by byl dubnový Ladybox. Nezapomeňte mi napsat váš názor, budu se těšit.
PS: I já pro vás chystám malé překvapení, a to soutěž o můj vlastní box :)

6 komentářů: