středa 21. května 2014

Equilibra

Aloe Antiaging Face Cream

Pleťový krém proti prvním vráskám


Vítejte u dalšího článku milé čtenářky.

Ještě před pár roky jsem si, co se týče kosmetiky, vystačila jen s řasenkou. Ale jak běží čas, tak i pleť stárne a chce aby jste o ni více pečovaly. Začala jsem používat hydratační krémy, ale nyní už vyhledávám krémy proti prvním vráskám či jiné omlazující krémy. Nedávno jsem již jeden vypotřebovala, a tak byl čas poohlédnout se opo jiném. Jako na zavolanou mě oslovila paní z e-shopu bezvavlasy.cz, zdali bych nechtěla vyzkoušet, a následně zrecenzovat jejich výrobek. Nabídku jsem přijala, a jsem ráda že jsem krém mohla vyzkoušet. Jedná se o krém z aloe, kterou mám moc ráda, a i samotný krém mě velice mile překvapil a potěšil, protože většina krémů proti vráskám co jsem kdy vyzkoušela, nesplňovala to co slibovala. Tento však ano.

Obsah krému je 50 ml
Cena  359 Kč ( viz e-shop bezvavlasy.cz )

Balení tohoto krému je velmi klasické, podobá se obyčejnému krému což je škoda. Krém samotný má mléčnou barvu a je řidší konzistence. Jak voní, to je pro mě záhadou. Já totiž moc dobře tyto vůně krémů popisovat neumím. Řekla bych že je bez parfemace, ale někdo by možná řekl, že v něm cítí právě aloe.Hlavním cílem tohoto krému však není balení, ale jeho účinek. Krém slibuje specifickou a kompletní péči k prevenci vrásek a ošetření prvních známek stárnutí. Obsahuje výživné látky, UVA a UVB záření, které pleť vyživují, hydratují a chrání před vnějšími vlivy. Má být bez chemických konzervantů a parfemace ( no vidíte, i v popisu to píší ).
Sice nemůžu potvrdit že by krém hydratoval, určitě to nebude nic pro ty, co mají suchou pleť a hledají hodně výživné, hydratační, hutné krémy. Je řidší a chvilku trvá než ho zapracujete do pleti. Některé z vás krém asi jen rozetřou a je to, ale u tohoto krému, když ho dobře zapracujete do pleti, tak ucítíte jak se vám napne. Ano, pleť je po tomto krému napnutější, ale v dobrém slova smyslu. Ty z vás co mají pleť trochu povadlou to určitě pochopí, a hlavně by jste pocítily ten rozdíl. Pleť je tedy pevnější, řekla bych že i zmatněná, a co mě také překvapilo, že na něm perfektně drží makeup. Takhle dobře mi ještě se žádným krémem ani bází nedržel.

Takže pokud by jste se mě zeptaly zdali bych doporučila tento krém proti prvním příznakům stárnutí, řekla bych ano, doporučuji. A co vy a tento typ krému? používáte některý? Napište mi :)

3 komentáře:

  1. Sama si žádné krémy na obličej nekupuji, ale když se doma nějaký objeví tak ho občas použiji. Nemám moc ráda takové ty hutné krémy.

    OdpovědětVymazat