středa 30. července 2014

Artdeco

Glam Vintage Shimmer Cream

Rozjasňující multilíčidlo

Vítejte u dalšího článku.

Před nějakou dobou jsem vám ukazovala kamuflážní krém od značky Artdeco. Dnes vám ukáži nádherné, třpytivé multi-líčidlo, které používám skoro dennodenně. Tato značka se mi moc líbí, ale bohužel si nemůžu dovolit koupit hned několik věcí najednou. Vlastně ani tyto dva výrobky nejsou úplně nové, sehnala jsem je z druhé ruky, ale byly nepoužité...alespoň tak vypadaly. Abych se vrátila k popisu, tak jak jsem již napsala, používám ho docela často, a také na fotkách je již použité, ale i přesto že je používané, mizí překvapivě pomalu.

Jeho balení vypadá podobně jako oční stíny. Je plastové a černé, což je škoda protože Artdeco má úžasné pestrobarevné paletky, ale na tak malé ploše asi nebylo co barevně vytvářet. A i když se může zdát že je to pouhý rozjasňovač, tak tomu tak není. Artdeco uvádí přesný popis - rozjasňující multilíčidlo. Dá se použít na oči, tvář i dekolt a to je perfektní.

Jeho konzistence je krémovo-prášková a řekla bych že je trochu mastnější, což je pro mě dobré když ho chci pořádně rozetřít třeba na lícních kostech, ale měla jsem obavy jak bude držet na očích. Obavy byly zbytečné, drží perfektně. Kdybych měla popsat barvy a co vše obsahuje, tak bych řekla že je to světlý perleťový krém se spousty droboučkými zlatými třpytkami, a s mnoha velkými stříbrnými vločkami. Někomu by to mohlo připadat asi až moc přeplácané, ale mě se ta kombinace líbí.

Aby jste viděly co nejlépe jak vypadá, tak jsem nafotila fotky jak doma, tak i venku. Doufám že si uděláte svůj vlastní názor a z fotek "vyčtete" co nejvíc. Také budu ráda když mi napíšete do komentářů jak se vám líbí a zda ho některá z vás má doma. Prozatím přeji hezký zbytek večera ;)2 komentáře:

  1. Vypadá parádně :)
    protože se mi líbí tvůj blog, nominovala jsem tě na TAG Liebster award na svém blogu. Byla bych ráda, kdyby ses také zúčastnila :) Pravidla a otázky najdeš zde:
    http://lakomanie.blogspot.cz/2014/07/liebster-award.html

    OdpovědětVymazat