úterý 22. července 2014

Catrice

Eyebrow Lifter - Tužka na obočí 

Rozjasňovač nadočnicového oblouku


Vítejte u dnešní kratičké recenze.
Hned na úvod mám na vás otázku. Chcete zvýraznit a opticky nadzvednout vaše obočí? Ono? Tak mám pro vás tip na rozjasňující tužku od Catrice.

Tato tužka vás okouzlí nejen svým krásným květovaným vzhledem, ale hlavně svou barvou. Barva této tužky je jemně růžová, a i když je matná, tak vám udělá neuvěřitelnou službu. Zdá se to možná divné, používat matnou růžovou barvu na rozjasnění a zvýraznění nadočnicového oblouku, ale věřte že vypadá mnohem přirozeněji než bílá. Navíc tuto tužku můžete použít na rozjasnění vnitřních koutků očí nebo jako podkladovou bázi pod oční stíny. Je trošku mastnější ( jako tužka kajalová ) a proto se dobře roztírá.

Než skončím se psaním, chtěla bych vám ještě napsat, že tužka je focená už po použití a ořezaní, proto je tak zubatá.Tak jak se vám líbí či nelíbí? Máte jí doma? Budu ráda když napíšete ;)

2 komentáře:

 1. presne túto ceruzku si plánujem kúpiť ...bohužiaľ som ju ešte u nás nikde nevidela :/ ale vyzera fakt skvelo

  Be perfect is simple

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás Catrice také není, mají ji v jiném městě kam se dostanu jednou za čas, a tak si vždy, když už mám tu možnost, koupím hned několik věcí. Tahle tužka se jim vážně povedla.

   Vymazat