čtvrtek 24. července 2014

Červencový Ladybox

Rozbalení boxu


Je další krásný slunečný den a také další vydání krabičky krásy. Pojďte si ji se mnou rozbalit.


Hergot, ta krabička je zase růžová! No nic, jdeme dál. V krabičce nacházím tři plná balení, jedno z toho je prťavé, a další dva vzorky, ale vidím malý pytlík a v něm několik pytlíčků. Jdeme se podívat podrobněji.


Le Chaton
Hydratační pleťová maska, 100 g, plné balení


Od této značky jsem už v boxu měla téměř totožný výrobek a to 'výživnou pleťovou masku s medem'. Stejně jako ta předchozí, tak i tato obsahuje kozí mléko. Ačkoliv mi maska trochu smrděla, tak sem s ní byla spokojená, pleť byla krásně vyhlazená. Proto jsem zvědavá zda i tato bude tak dobrá jako ta minulá.


Mercy Handy
Antibakteriální gel, 30 ml, plné balení


Antibakteriální gely používám snad každý den, proto další ráda uvítám. Tento je navíc zajímavý tím, že má v sobě malé modré granulky, a také jeho parfemace je velmi silná, takže usuzuji že bakterie doslova vypálí. Jediné co mi na něm vadí je jeho uzávěr. Vypadá to jakoby se každou chvíli sám otevřel, víko moc dobře nedrží.


Rexona
Maximum protection confidence, 45 ml, plné balení


Přesně tuto Rexonu jsem kdysi měla, ale už si nepamatuji zda byla v Ladyboxu, nebo jestli jsem si jí kupovala. Tak či onak byla perfektní, lepší antiperspirant jsem ještě nikdy neměla. Sice teď používám jiný, ale měla jsem v plánu se pak vrátit. Už si jí ale díky Ladyboxu kupovat nemusím.


Soaphoria
mýdlo, 30 g, vybraná varianta, vzorek


Ručně vyráběné mýdlo už také v boxu bylo, ale je to roztomilé a mě se líbí.


Keims
testovací balíček


Tuto značku vidím poprvé a tak ji velmi ráda vyzkouším. Balíček obsahuje vzorky denního krému, čistícího pleťového gelu, krému na ruce a tělového másla.


Swisso Logical
pleťový krém ve vybrané variantě, 5 ml, vzorek


Tento krém krásně voní, jen škoda že je to vzorek maximálně na dvě použití.


A to je vše, víc už toho v boxu není. Celkem se mi červencový Ladybox líbil, našla jsem v něm nové značky i ty co mám ráda, takže si nemůžu stěžovat. Příště bych ráda zase uvítala nějakou tu dekorativní kosmetiku, tak uvidíme co v něm bude.

Prozatím přeji hezký zbytek dne ;)

6 komentářů:

 1. ten vzorek krému swisso logical tam už jednou byl a hrozně mě nadchnul. Vzpomínám si na tu vůni. Byl super, jinak vše v balíčku bych upotřebyla, jen mi tam chybí nějaká dekorativka a deodorant se mi do této krabičky moc nehodí. Ale jinak celkem povedený LB
  reinbeautyblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Je pravda, že by místo antiperspirantu se možná více hodil osvěžující tělový sprej, ale tuhle Rexonu mám ráda protože vážně pomáhá, takže mi to nevadí. A dekorativka mi také chybí.

  OdpovědětVymazat
 3. Také jsem uvažovala o zakoupení ladyboxu, ale bála jsem se, aby mi neposlali kosmetiku, se kterou bych si vůbec nevěděla rady. Byla jsi teda spokojená? :) Corculum♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, s tímto LB jsem byla spokojená, ale mrzí mě že poslední měsíce už to není ono, některé boxy se mi například nelíbily vůbec.

   Vymazat
 4. O proti minule se zase polepšili. Já mám ale raději dekorativní kosmetiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O proti minule tenhle box byl mnohokrát lepší, to souhlasím.

   Vymazat