středa 27. srpna 2014

Alverde

Jungle Fever Shimmering Bronzer

Bronzer který využijete mnoha způsoby

Vítejte u recenze na krásný bronzer od kosmetiky Alverde z limitované edice Colourful Paradise.

Tento bronzer je nejen krásný, ale je také velký ( 23 g ). Jeho barevné provedení v podobě včelího plástu má všestranné použití. Najdete v něm jak hnědé barvy  ( například na konturování ), tak i červeno-oranžovou barvu ( tvářenka ), růžovou ( tvářenka, rozjasňovač ), zlatou a smetanovou ( rozjasňovač ). Všechny tyto barvy může kombinovat dle své libosti. Můžete použít jak samostatné barvy, nebo je promíchat dohromady. V závorkách jsou uvedené příklady, jak já osobně bych je využila.


Abych ho ale jenom nechválila, musím mu vyčíst pár věcí. Jsou to - slabá pigmentace a převaha oranžových tónů.


Když jsem se snažila udělat vzorky jednotlivých barev na hřbetu ruky, vznikly z toho nevzhledné šmouhy které nebyly téměř vidět. Byla jsem z toho zklamaná a zajímalo mě jestli bude bronzer tak mizerně vidět i na tvářích. Když jsem ale smíchala všechny barvy dohromady tak přece jen vidět byl, ale po rozetření byl zase fuč. Zachránit tuto situaci může jedině vrstvení, které já u bronzerů nemám ráda, protože to neumím. Vždy mi na tvářích vzniknou nepěkné šmouhy které stejně nakonec smyji. Takže raději zůstanu u jemného a ne příliš viditelného líčení.
Další věcí, kterou já zrovna nemusím, jsou zlaté třpytky, které jsou ve všech jednotlivých barvách. Naštěstí jich není mnoho, jsou velmi drobounké a udělají vám jen lehký zlatavý nádech.
Tento bronzer je pěkný a doporučila bych ho slečnám co mají rády vše hezky pohromadě, a nevadí jím oranžové a zlaté tóny.
Jak se vám líbí?

4 komentáře:

 1. Ahoj,
  mají tam třeba i jiné barevné složení? Už podle fotky mi přijde, že je takový dost do oranžova.. Na obličeji vypadá ale moc hezk, velké balení je výhoda :-)

  Hezký den,
  skills-of-art.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento bronzer jsem koupila v DM a měli jen jednu variantu.

   Vymazat
 2. Nesuhlasim, pigmentácia je primeraná a po naliceni vobec nie je oranzovy.

  Kaviaren-u-macky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda že ti vyhovuje, ale na mé pleti je vážně do oranžova.

   Vymazat