čtvrtek 21. srpna 2014

Avon

Barevné tužky na oči


Líbí se vám barevné vysunovací tužky od Avonu a nevíte jakou si vybrat? Já vám s výběrem pomůžu, mám je totiž téměř všechny.
Pokud máte rády třpytivé a lesklé barvy, tak jsou tyto tužky právě pro vás. Já jako milovnice fialových barev jsem si je nemohla nechat ujít.

V mé sbírce jsou ale také tužky v šedých odstínech a také jedna černá a hnědá. Jak jsem již uvedla, tužky jsou vysunovací a co je dobře, jsou poměrně měkké, takže se s nimi dobře pracuje. Některé jsou se třpytkami ( řada diamonds ) a některé jsou s perletí ( chromes ). Je divné, že některé tužky obsahují třpytek více a některé méně, myslela jsem že to bude u všech stejné, ale není. To samé platí pro tužky s perletí. Některé se lesknou více a některé méně. Také je tu nová řada křiklavých odstínů ( brights ) od které mám odstín magenta max, ale zklamala mě. Není totiž tak výrazná jak jsem čekala. 

Fotky které jsem pro vás připravila jsem se snažila rozdělit do dvou skupin - šedých a fialových odstínů. Doufám že se vám tužky budou líbit a vy se tak budete moci rozhodnout kterou z nich koupit. 


Vybraly jste si? Která se vám líbí a kterou už máte doma? Pochlubte se svojí sbírkou, budu se těšit ;)

2 komentáře:

 1. Já důvěřuji černé klasice, ale poslední dobou jsem začala zkoušet i zelenou - mám docela kvalitné, od Dermacolu a bylo mi líto jí nechat jen tak ležet.. a není zas tak špatná.. Fialová mi přijde až dost výrazná (ne, že by zelená nebyla, haha), ale určitě mě zaujaly odstní šedé a stříbrné.. :)

  Hezký večer,
  skills-of-art.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Některé vypadají skvěle :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat