pátek 22. srpna 2014

Avon

Dlouhotrvající oční stíny Extra LastingHezký pátek milé slečny/paní.
Dnes tu mám pro vás další kosmetiku od Avonu a to krémové oční stíny.

Krémové stíny mám ráda a po zklamaní se stíny z Oriflamu jsem se rozhodla zkusit ty od Avonu.

Stíny jsou ve skleněné dóze (  3,5g ) s červeným víčkem a nápisem řady Extra Lasting. Tato řada se vyznačuje svojí dlouhou výdrží a to musím potvrdit například u řasenky, kterou jsem dva dny nemohla sundat z očí/řas. Cena je na tak malou dózu poměrně vysoká - 159 Kč, a očekávala bych že to budou kvalitní stíny, ale zas taková sláva to není.

Stíny jsou krémové a řekla bych že i trochu práškové, protože když je nanesete na víčko, tak vám udělají pudrový efekt. Spíše bych preferovala kdyby byly úplně krémové nebo gelové jako například u Color Tattoo, určitě by pak jejich kvalita vzrostla.
Jejich pigmentace je průměrná. Pokud chcete opravdu výrazný look, tak musíte hodně vrstvit, ale to samozřejmě závisí také na vašem vkusu.
Co ale těmto stínům nemůžu vytknout je jejich výdrž. Stíny vám na víčkách vydrží nejméně celé dopoledne a to mě osobně vyhovuje.

Nabízené odstíny nejsou špatné, celkem jich je sice poskromnu ( forever bronze, totally taupe, gold gleam, lasting lilac, infinite teal ), ale jsou to krásné a jemné barvy, tedy až na tu modrou. Já si vybrala zlatou - gold gleam.
Tento odstín je jemný a není to nic pro ty co čekají zlatou záři. Je to světlounká zlatá která obsahuje miniaturní zlatý třpytky.
Líbí se vám? Máte některé z nich doma? A co říkáte na jejich kvalitu nebo se vám zdají děsné? Podělte se o váš názor ;)

4 komentáře:

 1. Ty stíny vypadají podobně jako CT, ale když píšeš, že nejsou moc kvalitní, tak radši zůstanu u těch Color Tattoo, na které jsem zvyklá a které jsou vážně držáky.

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za stejnou cenu si vyberu rozhodně CT, ty jsou 100% kvalitnější.

   Vymazat
 2. Vzhledem k tomu, že dávám přednost spíše tmavším stínům a tyhle mě tedy zrovna zaujaly, tak je velká škoda, že nejsou tak kvalitní :/ Jen mě překvapilo, že selhal Oriflame. Já ho většinou preferuji před Avonem. Od Avonu mi po dlouhodobém používání šamponu začaly padat vlasy a jejich laky na nehty taky nic moc :/

  Hezký večer,
  skills-of-art.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šampóny od Avonu jsem požívala před pár lety, ale problém jsem neměla. To samé platilo o lacích, mě se moc líbí, ale určitě jak píšeš, každému vyhovuje něco jiného.

   Vymazat