středa 6. srpna 2014

Miss Sporty

Pump Up Booster Furious Volume MascaraVítám vás u dnešní recenze na řasenku od kosmetiky Miss Sporty.

Určitě všichni tuto značku znáte. Na trhu se prodává již velmi dlouhou dobu, je levná a ne každý jí má rád. Já osobně jsem od ní, ještě na škole, kupovala právě řasenky. Tehdy mi vyhovovaly a ještě víc jejich cena, kdy jsem si nemohla dovolit řasenku za víc jak 100 Kč.

Jak čas běží, tak i kosmetika se vyvíjí. Nedávno mě v drogérii zaujala řasenka právě od Miss Sporty, a nebyla to jen jedna. Vybrala jsem si však tuto s velmi zvláštním kartáčkem. Ten je plastový a je plochý. Tedy ne zas tak úplně, uprostřed má ještě drobounké štětiny. Jeho tvar je tak zvláštní, že bude asi nejlepší když mrknete na fotky, protože se pro mě těžko popisuje.

Ještě doposud jsem si na jeho tvar nezvykla, a ještě pořád mi dělá problémy se s ním nalíčit. Když se mi to tedy podaří, tak stejně mám všude kolem očí šmouhy. Řasy jsou však pěkně nalíčené, jsou prodloužené a takřka rozdělené. Někdy se mi je podaří slepit, ale když se snažím, tak se dají rozčesat a rozdělit. Se spodními řasami mám ale větší problém než s těmi vrchními, ty se mi líčí hůře.

Pokud hledáte levnou řasenku a nečekáte od ní přímo "dramatický look", a máte rády nevšední kartáčky, tak by stála za to jí vyzkoušet. Já si jí však už nikdy nekoupím. Jsem ráda že jsem ji zkusila, ale nelíčí se mi s ní dobře. I přesto, někdy v budoucnu, nějakou řasenku od Miss Sporty znovu zkusím.

A co vy a Miss Sporty? Máte tuto značku rády nebo jí úplně přehlížíte? Napište mi svůj názor ;)


8 komentářů:

 1. Já mám ráda od MS zelenou :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. ja mám fialovú a je to taký slabý priemer  www.sweetlollipopqueen.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám pouze od ní řasenku, ale jsem spokojená, jinak tuhle kosmetiku přehlížím, ale ne proto že je levná, jen mě zatím žádným výrobkem neokouzlila

  http://oreoobsessionbeautyworld.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji všem za komentáře, kvůli práci jsem se nedostala k ntb, proto píši až teď.

  OdpovědětVymazat
 5. túto špirálu som si dnes kúpila a som s nou spokojná a tiež sa mi s nou horšie pracuje a trochu pomalšie schne ale za tú cenu je super velmi príjemne ma prekvapila.

  OdpovědětVymazat
 6. Ty jo, ten objem vypadá geniálně:) Snad i lepší než moje oblíbená Avon SuperSHOCK..

  OdpovědětVymazat