sobota 30. srpna 2014

Srpnový Ladybox

Otevření krabičky


Hezký podvečer.
Pokud jste ještě neviděly srpnový Ladybox, nebo vás zajímá jak se od sebe jednotlivé krabičky lišily, mrkněte na můj článek.
Jako první jsem si všimla jiné barvy krabičky a to krásné, veselé kombinace žluté s modrou. Po dlouhé době, kdy krabičky byly pouze růžové, je to milé zpestření. Byla jsem zvědavá zdali se i obsah změnil, zda bude lepší, a zda se budou vybrané produkty hodit na léto, nebo to bude zase nějaký mišmaš. LB psal o pěti plných produktech, a to také splnil. Jenže....


Pět plných produktů v krabičce bylo, ale neřekla bych že by mě vysloveně nadchly. Spíše se jednalo o výrobky které neurazí žádnou ženu, které se dají s velkou pravděpodobností všechny upotřebit. Je to dobře, ale zároveň nuda, a o to více mě to mrzí, protože jsem objednala box navíc jako dárek.


Keims
Regenerační balzám na rty s ginkgo bilobou, 10 mlJordana
Linkovač se štětečkem Semi-permanent, 4,5 mlAnatomicals
Sprchový gel, 250 mlPaese
Lak na nehty, 9 mlCalypso Natural Demake-up
Odličovací houbičky, 2 ksMixa 
Testovací balíček pro pleť i pokožku celého těla, vzorky - bonusKdyž to vezmu od začátku, podle fotek, tak balzámů na rty mám doma mraky, a bude trvat věčnost než se k tomuto dostanu. Oční linky mám ráda, ale modrou barvu na očích ne. Sprchový gel s vůní manga a papayi nádherně voní a brzy ho šoupnu do sprchy. Lak na nehty má nádhernou a mou oblíbenou barvu, ale moc často si nehty nelakuji. Houbičky používám každý den a další se mi hodí. Mixa krémy mám ráda, jen škoda že to jsou jen vzorky.

A zde je můj druhý box, který se lišil barvou očních linek, vůní sprchového gelu a barvou laku na nehty.
Další box který vyjde v září je nazvaný Back to School. Jsem zvědavá co tentokrát LB vymyslí. Jak se vám líbí tento srpnový a jaký máte na něj názor? Líbil se vám a co myslíte že bude v dalším? Napište mi. Budu se těšit ;)

1 komentář:

  1. Tento se mi celkem i líbil, ale neobjednávala jsem :)

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat