středa 10. září 2014

Alverde

Duo-Highlighter

Krém a pudr pro rozjasnění očíHezké odpoledne milé dámy,
pojďte se spolu se mnou podívat na krásný duo rozjasňovač od  kosmetiky Alverde.

Předem bych chtěla upozornit, že jsem tento rozjasňovač koupila ve výprodeji, tudíž netuším zdali ho ještě seženete.

Jak sám název napovídá, v jedné dóze naleznete dva výrobky. Ta je rozdělena na dvě části kde horní část tvoří tuhý/krémový rozjasňovač, spolu se zrcátkem skrytým hned pod víčkem. Dolní část tvoří sypký rozjasňovač/pudr kde si musíte dávat pozor při otevírání, protože otvory ve tvaru mřížky, na které můžete narazit u většiny sypkých pudrů, jsou na takto malou dózu poměrně velké, a pudr lítá všude. Ráda bych vám řekla odstín a gramáž, ale tyto údaje nejsou bohužel na dóze napsané, řekla bych však že gramáž bude okolo 3g na každý rozjasňovač.


Tuhý/krémový rozjasňovač umístěný hned nahoře, se nanáší dobře jak prsty, tak i štětcem. Jen to chce více přitlačit, protože je vážně tuhý. Je světle růžový, leskne se do stříbrna a obsahuje stříbrné třpytky. Lze ho použít jak na projasnění oka, tak i jako klasický rozjasňovač na lícní kosti, nebo na nadočnicový oblouk. 

Pudrový rozjasňovač je méně růžový a upotřebit ho můžete opět kde se vám zlíbí. Při silné vrstvě se nádherně leskne do stříbrna a vytvoří vám efekt pudrových stínů, ale pokud ho dáte jen nepatrně, docílíte tím jemného lesku vhodného například na lícních kostech.Je to velmi pěkný kousek a jsem ráda že se mi ho podařilo koupit, protože se dá použít na mnoho částí obličeje a to vše v jedné dóze.
Jak se vám líbí?

2 komentáře:

  1. Vypadá opravdu pěkně, navíc se mi moc líbí jak je řešené balení :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zkus mrknout do DM, třeba ho tam ještě budou mít ;)

      Vymazat