pátek 19. září 2014

Avon

Krycí a rozjasňující tyčinka

korektor

Hezký pátek milé čtenářky.
Vím že poslední dobou moc příspěvků nepřidávám, ale pokusím se to napravit.

Dnes bych vám chtěla ukázat malé překvapení od Avonu. Píši překvapení, protože na Avon je tento výrobek překvapivě dobrý. Jedná se o krycí a rozjasňující tyčinku, kterou podle Avonu lze použít vícero způsoby.
Tuto tyčinku lze prý použít jako rozjasňovač ( nadočnicový oblouk, lícní kosti, srdíčko rtů ) a nebo jako korektor. Na rozjasnění se podle mě vůbec nehodí, protože více než rozjasňující, je tato tyčinka krycí. Původně jsem si myslela že bude mít lehkou texturu, že se bude podobat například rozjasňovači od Essence, ale opak byl pravdou. Tato tyčinka má hustou texturu, má středně krycí vlastnosti a obsahuje shimmer.

Avon nabízí dva odstíny light a beige, já si vybrala odstín světlý - light. Má hezkou barvu a je doopravdy světlý. Jak už jsem psala je hustější, ale pokud ho jen "poťupkáte" na daná místa, v mém případě na kruhy pod očima, tak se dobře roztírá. Předem ale doporučuji pleť natřít krémem, protože sám o sobě pleť malinko vysušuje. Tady bych chtěla na něco upozornit, jelikož jsem jednou dostala komentář, že místa pod očima jsou mastnější. Já mám místa pod očima suchá a proto mi většina přípravků, teď uvedu korektory, pleť ještě více vysušují. Proto musím nejprve použít krém.


Celkově jsem s tímto korektorem spokojená. Sice není úplně krycí, ale za to má dobrou barvu, na pleti vydrží celé dopoledne a krásně oči rozjasní.

Líbí se vám? Jaký je váš názor na tuto tyčinku? Napište mi ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat