pondělí 8. září 2014

L'Oréal Paris

Revitalift Magic Blur

Denní krém proti stárnutí pleti + okamžité vyhlazení vrásek

Můj první týden používání

Vítám vás u dnešní recenze.
Značku L'Oréal jistě znáte a mnohé z vás ( i v mladém věku ) si oblíbily krém proti vráskám
Revitalift Laser Renew. Myslely jste si že je to ten nejlepší krém proti vráskám/stárnutí? Popravdě, já ho také vyzkoušela, ale moc velký zázrak to tedy nebyl. Důvodem proč jsem ho zkoušela i když mi není ještě 40 let, což je doporučený věk pro používání tohoto krému, byl že jsem o něm četla, že dobře hydratuje a hydrataci potřebuje každá pleť, i ta mastná. Je mi jasné, že vrásek se nezbavím a bude jich víc a víc, ale má se jim předcházet. To znamená, že o pleť by jste se měly starat od 25 let a to tak, že ji budete hydratovat, hydratovat a hydratovat.

Krém který bych vám dnes chtěla ukázat se jmenuje Revitalift Magic Blur. Používám ho teprve týden a tak to prosím berte v potaz. I přesto jsem se rozhodla vám ho popsat i po tak krátké době používání. Je perfektní a doufám že tomu tak bude i nadále.

Doporučený věk pro užívání tohoto krému je 30 - 50 let a já už se pomalu do této kategorie vejdu. Na trhu se u nás prodává teprve krátce a můžete vidět i reklamu v televizi, která se mi líbí a z vlastní zkušenosti nemá daleko do pravdy.

Krém kombinuje retušující technologii opti-blur s pro-retinolem proti vráskám. Jemné vrásky a póry mají být okamžitě méně viditelné. Také má vrásky redukovat a zpevňovat pleť. Používá se jako denní krém ale také jako báze pod make-up ( k tomu se brzy dostanu ).


Jeho balení se mi moc líbí. Jedná se o skleněnou dózu která je jak jinak červená a je z poloviny průhledná. Pod klasickým šroubovacím víčkem naleznete plastový uzávěr který chrání krém před vzduchem a jinými nečistotami. Po jeho otevření ucítíte krásně jemnou sladší vůni, kterou bych přirovnala k růži smíchané se sladkou žvejkou. Mě tato vůně nevadí, není to nic výrazného. Samotný krém je narůžovělý a je poměrně hutné konzistence, i když někdo bude asi jiného názoru.


A teď to hlavní. Než jsem si koupila plné balení, vyzkoušela jsem vzorek. Ten mě tak nadchnul, že jsem si prostě krém musela koupit. Je neuvěřitelně jemný a s pletí dělá hotové zázraky. Je to jakoby jste na tváři roztíraly samet. Je sice hutný, ale dobře se vstřebává. Následně ucítíte jak vám pleť vyhladí. Mé rozšířené póry jsou fuč, za což jsem moc a moc ráda, a jemné vrásky jsou také méně viditelné. Už dlouhou dobu jsem takový krém hledala, takový, který mou pleť okamžitě vyhladí a ty hnusné krátery zmizí ( u mě se jedná o rozšířené póry v oblasti nosu a jeho okolí ). Pleť vám vydrží takto svěží celé dopoledne, pak už je to slabší.

Další věcí která se mi na tomto krému líbí, a určitě jste to zaznamenaly, že se dá použít i jako báze pod make-up. To není můj výmysl, píší to i na obalu. Díky tomu že je sametově hebký a krásně vám vyhladí pleť, je pod make-up přímo ideální, sama to můžu potvrdit.

Pokud máte rády tuto značku a hledáte vyhlazující denní krém, nevadí vám vyšší cena, tak ho můžu vřele doporučit. Pro mě to je absolutní jednička.

Jestli vás tento krém zaujal, budu ráda když mi něco napíšete do komentářů. Prozatím přeji hezký den ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat