čtvrtek 2. října 2014

Zářijový Ladybox

Odzkoušeno!


Hezký čtvrtek milé dámy,
jako každý měsíc vám ukáži co vše bylo v novém Ladyboxu. Tentokrát mám na něj celkem dobrý názor.

Samotná krabička byla bohužel opět růžová, ale to se už snažím přehlížet. Zato uvítací dopis byl asi nejhezčí co si pamatuji. Produktů bylo celkem šest, dvě plná balení, dvě cestovní balení a dva vzorky.


Dermacol
Aroma Ritual Body Lotion, Sicilian Pistachio, 200 ml, plné balení, prodejní cena 199 Kč


Tělové mléko od kosmetiky Dermacol jsem ještě nikdy neměla, proto jsem ráda že ho můžu vyzkoušet, ale zase nemusím vůni kterou vybral LB a to pistácii. Naštěstí když jsem si přivoněla, vůně nebyla až tak výrazná. Krém dobře hydratuje a určitě se bude teď, když se ochladilo a má pokožka je čím dál tím víc sušší, hodit.


Sumita Beauty
Champagne Eye Shadow Pencil, plné balení, 2,4 g, prodejní cena 369 KčTuto značku vůbec neznám. Jedná se o oční stíny v neutrální šampaňské barvě, která se mi moc líbí. Na očích vypadá moc dobře a vydrží celý den.


Rituals
Sprchová pěna Yogi Flow, cestovní balení, 50 ml, prodejní cena 110 Kč


Sprchový gel připomínající pěnu na holení zbožňuji. Už jednou jsem něco podobného vyzkoušela a stejně jako tenkrát, tak i nyní jsem moc spokojená. Navíc pěkně voní.


Barefoot
SOS Rescue Cream, vzorek, 5 ml, prodejní cena od 209 Kč ( 25 ml )


Další značka která je pro mě novinkou. Tento krém na obličej i tělo je velmi hutný a dobře hydratuje suchou pokožku. Byla jsem s ním spokojená.


Lavera
Body Spa, Krém na ruce Bio pomeranč - Bio rakytník, cestovní balení, 20 ml, prodejní cena 39 Kč


 Po tomto krému jsou ruce krásně hebké. Krém dobře hydratuje, ale bohužel mi nevoní.


Weleda
Pupalkový denní krém, vzorek, prodejní cena 639 Kč ( 30 ml )


Tento výrobek byl pro mě nejhorší z celého LB. Jakmile jsem si ho nanesla na obličej, hned jsem ho musela setřít. Strašně mi smrděl, nesnesla jsem ho.


A jsme u konce. Zářijový Ladybox byl protentokrát jeden z těch lepších a jsem zvědavá, co přinese říjnová Helloweenská edice.

4 komentáře: