úterý 11. listopadu 2014

Catrice

Nude Illusion Make Up


Dobrý den milé dámy.
Přály byste si bezchybnou pleť, makeup který vám udělá ten pravý finish a zároveň bude vypadat přirozeně? Tak čtěte dál, mám pro vás jeden tip.
Když jsem v listopadovém Ladyboxu objevila nový makeup byla jsem ráda, ale zároveň jsem si nebyla jistá odstínem. Makeup 010 nude ivory který jsem měla v boxu, se mi zdál tmavý a se žlutým podtónem který moc nemusím, raději mám podtón růžový, cítím se v něm lépe. Nedala jsem však na první dojem a makeup jsem vyzkoušela. Nakonec jsem byla ráda, že jsem mu dala šanci. Makeup mi sedí, je jemný a zároveň dobře kryje.
Lahvička makeupu je skleněná, s plastovým víčkem a pumpičkou, její obsah činí 30 ml., cena se pohybuje okolo 199 Kč.

Catrice nabízí 5 odstínů, já mám 010 nude ivory, který má žlutý podtón. Na první podhled se zdá tmavý, ale je poměrně světlý a na mé pleti mi tento odstín vyhovuje. Pokud máte raději růžový podtón, zkuste odstín 020 rose vanila, který si možná také koupím.

Jeho krytí je dobré, není perfektní, ale pro mě je dostačující. Nemám totiž žádné velké pupínky, a má pleť je kromě černých teček, mastné T-zóny docela v pořádku. Píši to proto, protože znám dívky s doopravdy velkými boláky a oproti nim je má pleť suprová, za což můžu být ráda. Takže tento makeup kryje dobře a to i při jedné vrstvě. Když ho navrstvíte, dosáhnete tím celkem perfektního krytí, ale už nebudete vypadat moc přirozeně. Záleží ovšem na tom, jak jste zvyklé se líčit.

Co se mi na něm dále líbí je, že nezalézá do pórů ani do vrásek, i když pod očima ho musím chvíli po aplikaci ještě poupravit, malinko se mi tam slévá, ale jen nepatrně, což mi ale dělá snad každý makeup. Na dotek je krásně jemný, není třeba ho přepudrovávat, ale zase záleží na vás. Mě jeho jemný matový efekt stačí a dále již nepudruji.

Na pleti vydrží určitě celé dopoledne, pak už se postupně ztrácí, což bych asi uvedla jako jeho jediné mínus. A abych nezapomněla, jeho pumpička se mi nelíbí. Je špatně udělaná, je obyčejná, při pumpnutí mi dělá neplechu, protože její otvor je nízko a vždy se mi lahvička upatlá. Já makeup nepotřebuji na lahvičce, ale na obličeji.


klik na fotku pro zvětšení

Určitě můžu za mě tento makeup doporučit a až ho spotřebuji, vyzkouším odstín rose vanila. Uvidíme zda mi jeho, můj oblíbenější růžový podtón bude vyhovovat lépe nebo třeba taky vůbec.

Mějte se krásně a přeji hezký zbytek dne ;)

2 komentáře:

  1. Tenhle makeup mě láká. Dokonce jsem si chtěla kvůli němu objednat Ladybox :-D ale nakonec si pro něj půjdu do drogérky a vyberu si odstín sama :-)

    Maru UltimateChic

    OdpovědětVymazat