neděle 30. listopadu 2014

L'Oréal

Brow Artist Plumper - řasenka na obočí


Dobrý den milé čtenářky.
Máme tu mrazivou neděli a bohužel to už nebude lepší. Proto už pomlčím o zimě a vrhnu se rovnou na recenzi. Tentokrát tu pro vás mám gelovou řasenku na obočí.
Jelikož má přírodní barva vlasů je špinavý blond a vlasy mám obarvené na černo, tak obočí je samozřejmě také světlé, a to s černými vlasy nevypadá moc dobře. Proto si obočí barvím a to buď tužkou na obočí a nebo řasenkami k tomu přímo určenými. Navíc mi sem tam prosvítá a to se mi také nelíbí, takže úprava je nutná.
Má poslední řasenka na obočí od značky Alverde  ( recenze ZDE ) je už spotřebovaná, a tak jsem za ní hledala náhradu. Našla jsem v Tetě tuto řasenku od L'Oréalu a vypadá vážně moc dobře, akorát je dražší.
A vlastně je to druhá řasenka na obočí kterou jsem v běžných drogériích objevila. Buďto se jich více neprodává nebo jsou dobře schované. I na tuto jsem narazila čirou náhodou. Na první podhled vypadá jako klasická řasenka, ale když jí otevřete, hned si všimnete rozdílu. Na rozdíl od klasické řasenky má totiž užší rukojeť, a co je to nejpodstatnější, má malinkatý kartáček.
S tímto kartáčkem se výborně pracuje. Tím jak je malinký krásně a bezchybně namalujete své obočí. Obočí je nejen obarvené, ale i krásně učesané. Musíte si však dát pozor na množství nanášené barvy. Na špičce kartáčku totiž zůstává větší nános barvy, ale tu bez problému otřete o hrdlo. Další chybičkou této řasenky je, že se může stát že vám v obočí udělá malé žmolky. Ty však jdou vyčesat, ale když si toho nevšimnete, moc pěkné to není.


A abych nezapomněla, tuto řasenku seženete ve dvou variantách. Buďto si můžete koupit tuto řasenku co mám já, barevnou 04 medium/dark která je tmavá, a nebo můžete zvolit její průhlednou variantu 05 transparent. Cena této řasenky se pohybuje okolo 199 Kč.

Ačkoliv má tato řasenka pár chyb, vyhovuje mi mnohokrát více než řasenka od Alverde. Pokud ale sháníte něco levnějšího, Alverde vám bohatě vystačí. Jak se vám líbí?

Žádné komentáře:

Okomentovat