sobota 8. listopadu 2014

Misshabox

První odzkoušení, první dojmyMilé čtenářky,
před pár měsíci jsem si objednala svůj první Misshaox, a ráda bych vám ukázala jeho obsah. 
Jak jsem již uvedla, objednala jsem si ho před pár měsíci, ale obdržela jsem ho teprve ve středu. Celkem jich vyšlo jenom dva, ale ty první boxy byly ihned pryč. Je to škoda, protože jak jsem se dočetla, box byl plný bb krémů a ty já mám ráda. Tento box je ale úplně jiný, řekla bych zaměřený více na péči, a nemůžu říci, že se mi nelíbí, naopak. Až na jeden produkt se mi vše zamlouvá, a dokonce jsem objevila pro mě úplně neznámé věci. Zatím jsem odzkoušela jenom dva produkty, zbytek na mě teprve čeká.
Pojďme si tedy ukázat obsah.

Samotná krabička byla celkem velká, připomínající krabici na pizzu. Nebyla vůbec z tvrdého kartonu, byla měkká a byla téměř neozdobená. Dopis byl velmi podrobný, ale za to bez fotek produktů. Pro někoho plus, pro někoho mínus.

Obsah krabičky plnilo osm produktů. Tři z nich patří do pečující kosmetiky, dva do péče o nehty a chodidla, a tři patří do dekorativní kosmetiky. Takto bych já osobně rozdělila tento box.

Creamy Latte Cleansing Foam
Green tea latte
172 ml, plné balení, cena na e-shopu 168 Kč


Jedná se o čistící pěnu, která má odstraňovat odumřelé buňky, zbavovat pleť přebytečného mazu a zanechávat jí svěží. 
Je to suprový výrobek. Krém má metalickou, světle žluto-zelenou barvu, který aplikujete do navlhčených dlaní, vmasírujete do obličeje, následně se krém změní v hustou, ale zároveň jemnou pěnu. Krásně vám vyčistí pleť, nedráždí jí a je po něm krásně jemná. Zatím jo používám jen čtyři dny, takže berte popis s rezervou, ale doufám že mé pozitivní reakce budou přetrvávat i nadále. 


Prime 24K Gold 
Snail Lip Gel Patch
1 ks, cena na e-shopu 81 Kč
Toto je gelová náplast na rty se šnečím extraktem a 24K zlatem, která má pomáhat vyživovat a hydratovat hrubé a vrásčité rty.

Na tento výrobek jsem koukala jak puk. Nevím kdo ho navrhoval, ale pokud se jedná skutečně o náplast na rty, tak se počítalo i s ženami po plastice nebo s černoškami, prostě s ženami s neuvěřitelně velkými rty, protože když jsem si ji jen zkušebně přiložila ke rtům, a to jsem ani nemusela, protože je to už od pohledu jasné, tak zabírala celý můj obličej od nosu po bradu, a to samé do šířky. Je neuvěřitelně velká. Je to velmi zajímavý výrobek, ráda ho zkusím, ale nedokáži vůbec představit jak.


Ginger & Vinergar 
Baby Foot Peeling Mask
40 ml, plné balení, cena na e-shopu 173 Kč
Dalším výrobkem je peelingová maska na chodidla. Má osvěžit namáhanou pokožku na chodidlech, odstranit drsnou a ztvrdlou kůži. Podle popisu má být maska podobná ponožkám. 

Zajímavé a pro mě vítané. Celý den stojím v práci na nohou, tak jsem zvědavá zdali mi nějak pomůže.


The Style 
Nail Remover
Cool, 100 ml, plné balení, cena na e-shopu 
Odlakovač na nehty s chladivou vůní pro hladké a jemné nehty s vitamínem B5.

Co dodat, odlakovač na nehty.


The Style 
Perfect Concealer 
Light Beige, 3 g, plné balení, cena na e-shopu 112 Kč


Krémový korektor pro minimalizaci a zakrytí nedostatků pleti.

Zatím jsem tento korektor použila jen jednou. Je doopravdy krémový, dobře se nanáší i roztírá. Sice jsem měla obavy, jestli mi bude sedět odstín, ale docela to jde. Krytí a výdrž je průměrná.


Super Aqua
Ultra Waterfull Gel Serum
vzorek, obsah plného balení a cena na e-shopu 40 ml, 823 Kč


Tento vzorek je hydratační sérum , který má vyvolávat schopnost pleti udržet potřebnou hydrataci k zastavení cyklu vysychání pokožky. Sérum je navrženo na základě inspirace schopnosti pouštních rostlin neztrácet vodu i v těch nejextrémnějších podmínkách.

Na tohle sérum jsem moc zvědavá. Má pokožka potřebuje hodně hydratace a pokud mi bude vyhovovat, možná si i koupím plné balení.


Signature
Glam Art Rouge Mini 5 Color Lip Palette
vzorky rtěnek, obsah a cena plného balení na e-shopu 3,5 g, 407 Kč


Paletka vybraných odstínů rtěnek. 

Moc se mi líbí, má nádherné balení a i odstíny jsou pěkné.


Vzorky navícTak co říkáte druhému Misshaboxu? Měly jste štěstí a koupily jste si ten první? Koupily jste si tento nebo nemáte žádný?
Já jsem spokojená a jsem zvědavá zda Missha vydá i třetí.

Přeji hezký zbytek dne ;)

1 komentář: