neděle 7. prosince 2014

Dermacol

Ultra Black Eyeliner 

Tekuté oční linky ( liquid eyeliner )

Vítejte u dalšího článku na oční linky.
Minule jsem vám ukázala linky ve fixu a dnes vám ukáži linky tekuté. Které máte raději?

Tyto linky jsou, jako ty od Avonu super držáci. Pokud nemáte rády fix se zkoseným hrotem, zkuste hrot klasický špičatý. Pokud vám vadí že fix je dlouhý, zkuste tyto tekuté. Jsou malé do ruky a některé z vás v nich naleznou preciznější způsob aplikace.

Takže k aplikaci vám poslouží malý hrot, který na rozdíl od fixu musíte namáčet do barvy, než docílíte požadovaného výsledku. Některé tekuté linky mají hrot extra tenký, jsou to většinou štětinky. Tyto Dermacol mají hrot tvrdý a širší. I přesto s nimi dokážete udělat tenoučkou linku, chce to jenom cvik. Barvu mají krásně tmavou a sytou, žádné prosvítání. To nastane pouze když vám dochází barva na hrotu. Jedinou nevýhodu kterou jsem u těchto linek našla byla, že na jeho aplikátoru-rukojeti zůstávají kapičky barvy, tak na to pozor.

Udělala jsem pro vás fotku jak na ruce tak i na očích. Řasy jsem si nenalíčila, aby byla více vidět černá barva linek.


Pokud by vám nevyhovoval ani jeden typ, máte ještě na výběr linky gelové. K těm si ale musíte pořídit štěteček ( některé gelové linky se ale prodávají i s ním ), a samozřejmě je tu i klasická tužka ( samozřejmě na oči ).
Tak které jsou ty vaše nej? Mě vyhovují všechny druhy. Podle mě mají každé své výhody, ale tyto tekuté a linky ve fixu jsou asi nejvýraznější.
Napište mi své zkušenosti a rády, budu ráda ;)

1 komentář:

  1. najradšej mám gélové linky :)
    rada by som ťa pozvala na môj blog, kde práve prebieha mikulášska Giveaway o limitku od Alverde a make-up Catrice.
    www.mybeautygram.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat