neděle 4. ledna 2015

Astor

Perfect Stay 24h + Perfect Skin Primer Concealer 


Milé čtenářky,
ten dlouhý nadpis který jste si právě přečetly, patří nejlepšímu korektoru u nás v ČR, který jsem kdy vyzkoušela. Pokud ho ještě nemáte, hrr na něj.
Poprvé jsem tento korektor vyzkoušela na testeru v drogérii a moc mě zaujal, přesto jsem si ho nekoupila a docela se mi to vyplatilo. Za týden jsem jela do Rossmann kde ho měli v akci. Mimochodem, kromě korektoru si můžete od této řady zakoupit i makeup.
Ze dvou nabízených odstínů Ivory a Sand jsem si vybrala jako vždy ten světlejší - Ivory. Korektor ( 6,5 ml; cca 115 Kč ) má pěnový aplikátor s kterým ho pod oči naťupkám a pak ho rozetřu prsty. Je malinko tužší, ale pro mě tím líp. Je nádherně světlý a výborně zakryje kruhy pod očima. Jeho krycí schopnosti jsou perfektní a výdrž je také moc dobrá. Nevýhodou bude pro ty co mají pod očima, nebo celkově sušší pleť, protože tento korektor ( asi stejně jako většina ) vám suchá místa zvýrazní. Proto vám doporučuji předem použít bázi nebo nějaký krém.

Astor předčil má očekávání a docela ráda bych časem zkusila z této řady vyzkoušet i jeho makeup.

4 komentáře:

  1. Já jsem si jej koupila minulý týden, ještě jsem ho teda moc netestovala, ale příjde mi hodně dobrý - skoro nejlepší z korektorů, které jsem vyzkoušela. Chtěla jsem jej hlavně na kruhy pod očima a ty zamaskuje parádně.

    Maru UltimateChic

    OdpovědětVymazat
  2. Bohužel zatím s Astorem nějak nemám žádné zkušenosti. Nevím proč, ale působí na mě jako kosmetika pro starší paní..

    OdpovědětVymazat