pátek 16. ledna 2015

L'Oréal Paris

Oční stíny Color Infailible


Hezký pátek milé čtenářky.
Dnes bych vám ráda ukázala sbírku mích oblíbených stínů od značky L'Oréal. Jsou to nádherné stíny, které se podle mě budou líbit všem, co mají rády lesk a snadnou aplikaci.
L'Oréal nabízí velkou škáru barev těchto stínů. Ty mé pochází z internetu, většinou z bazarů, takže to jsou buď stíny z výprodeje nebo to jsou testery. Ačkoliv se mi moc líbí, jejich cena je poměrně vysoká, stojí okolo 200 Kč za kus, takže asi chápete proč jsem si je raději sehnala jinde.

Mám jich celkem pět. Dva stíny jsou matné a tři lesklé. Kdybych je měla popsat, tak bych řekla že je to hrubě slisovaný prášek. Trošku se drolí a tak se s nimi musí zacházet opatrněji. Ty lesklé, u nich je to vidět více, že se drolí. Také na rozdíl od těch matných mají v sobě pár zrnek jiného odstínu, které vám pak jejich smícháním vytvoří pěkný efekt. Například růžové stíny mají v sobě zlatá zrnka, takže se vám ta růžová barva bude lesknou do zlatova. Lesklé stíny jsou velmi intenzivní, stačí jich nanést jen malé množství, kdežto u těch matných musíte více přitlačit a vrstvit.

A zde jsou stíny samostatně:

028 Enigmatic PurpleNejtmavší z mých stínů. Jedná se o matnou tmavě fialovo-šedou barvu. Jak jsem psala, hůře se aplikují nežli ty lesklé, ale ta chvilka navíc se vyplatí. Tyto stíny se drolí ze všech co mám nejméně.


037 Metalic LilacTato lesklá barva má mnoho odstínů. Je to lila, ale má v sobě růžová zrnka. Někdy se leskne více do fialova, někdy více do šeda či do stříbrna.


033 Tender CaramelMá nejoblíbenější barva. Je to hnědá s bronzovými zrnky. Je velmi lesklá a opět háže více odstíny, od hnědé po bronzovo-stříbrnou.


036 Naughty StrawberryNejvíce výrazná barva. Je to růžová se zlatými zrnky, výsledný efekt je pak růžová se zlatým leskem.


016 Coconut ShakeVelmi světlounká matná smetanová barva. Je skvělá pro přirozené líčení, ale ze všech odstínů musíte právě na tuto nejvíce tlačit a vrstvit. Výsledkem bude nádherně zvýraznění pohled.
To byl jen malý náhled do světa těchto úžasných stínů. Ačkoliv se trochu drolí a na některé musíte více přitlačit, nedám na ně dopustit. Mají neuvěřitelnou výdrž a svůj vzhled si ponechávají téměř po celý den.

Už takové máte? A jaký je váš ten nej ( nejlepší/nejhorší ) odstín? Napište ;)

2 komentáře:

  1. Pro mě naprosto nejlepší stíny z drogerie, jen ten poslední je skutečně potřeba hodně vrstvit. Jinak taky bych brala narazit na ně někde, kde jsou levnější:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Řekla bych že jsou po colour tattoo druhé nejlepší :)

      Vymazat