pondělí 26. ledna 2015

L'Oréal

SkinPerfection


Vítejte u článku na novou řadu SkinPerfection značky L'Oréal.
Tato řada je určená věkové kategorii 20-30, ale podle mě záleží jen na vás a vaší pleti, co potřebuje, a co jí dopřejete.
SkinPerfection má zlepšit kvalitu pleti již za sedm dní, konkrétně má zmenšit póry, zpevnit pleť a sjednotit tón pleti.
Výrobků, které si od této řady můžete koupit, je celkem čtyři - sérum, denní krém, oční krém, bb krém, ale já si koupila jen tři ( vynechala jsem bb ). Tento článek píší po třech týdnech jejich používání. Předem bych se také chtěla omluvit a upozornit vás, že jsem na fotkách u séra a očního krému prohodila krabičky. Nové fotky udělat už nemůžu, krabičky jsem vyhodila. Děkuji za pochopení.


Koncentrované korektivní sérum
Toto sérum, ačkoliv je pro mě silně parfémované, má krásnou perleťovou barvu, rychle se vstřebává a pokožka je po aplikaci o maličko projasněnější, Používá se před denním krémem aby výsledky krému byly správné.
Obsah 30 ml, cena 229 Kč ( zakoupeno v DM )


Hydratační denní krém

Tento narůžovělý krém má podobnou parfemaci jako sérum, ale naštěstí ne tak výraznou. Je velmi lehký, rychle se vstřebává a pleť je po něm dobře hydratovaná po celý den. Bohužel po něm, ani po sérum nepociťuji že by se póry zmenšovaly.
Obsah 50 ml, cena 229 Kč ( DM )


Oční krémTento lehce tónovaný krém je určený proti kruhům a otokům pod očima. Rovnou vám můžu napsat že je to ten nejlepší oční krém který jsem kdy vyzkoušela. Kruhy pod očima vážně zmizí, sice ne úplně, ale rozdíl je to veliký. Má nažloutlou barvu, není ani řídký ani hustý, a není parfémovaný. Jsem s nim velmi spokojená.
Obsah 15 ml, cena 229 Kč ( DM )


SkinPerfection vám sice nezmenší póry jak slibuje, ale pokud hledáte velmi lehké přípravky pro vaší pleť, a pokud vám nevadí silnější parfemace, tak tuto řadu doporučuji. Pokud o tuto řadu přesto nemáte zájem, určitě dejte šanci alespoň očnímu krému. Uvidíte, že budete mít o kruhy pod očima postaráno.

4 komentáře:

  1. Hrozně mě zaujaly reklamy i obaly a slyšela jsem na tyto produkty jen samou chválu..takže se na ně taky chystám:)

    OdpovědětVymazat