sobota 25. dubna 2015

L'Oréal

Mascara Mega Volume - Miss Manga Punky





Jste milovnicemi dlouhých a výrazných řas? Nebojíte se extravagance a nevadí vám slepené řasy? Pokud se vám úvod líbil tak je tato řasenka právě pro vás.




Punky je druhou variantou známe Miss Manga řasenky. Tato má žlutý obal, má jiný - plastový kartáček a dělá mega řasy. To je ovšem hezké, ale pokud máte raději oddělené, přírodně vypadající řasy, tak na tuto řasenku zapomeňte.
Kartáček je do špičky, takže se s ním dostanete i do koutku oka. Štětinky má malinkaté a uspořádané do řad, jakoby do stromečku Nalíčit se s touto řasenkou není problém, dobře se s ní pracuje a výsledků můžete dosáhnout hned několik. Když si dáte záležet a řasy dobře pročešete, jen tak zlehka, můžete je mít celkem oddělené a přesto zároveň výrazné. Když dáte normální vrstvu, prostě jak jste zvyklé, budou se vám řasy lepit a to i přesto, že si dáte záležet. Mě se výsledek líbí, takové řasy mi nevadí. A pokud máte rády úplný extrém, dejte vrstev několik a slepte je do ostnů, tento look je sice velmi nápadný ale zaručuji že ho nenosí jen tak někdo.
Pokud má tato řasenka nějakou nevýhodu, tak jen tu, že se mi pod očima mírně obtiskává, ale jinak je skvělá.
Cena této řasenky se pohybuje okolo 200 Kč ( 8 ml ).




Fotky: nalevo oko nalíčené, vpravo oko bez řasenky



Zde pro porovnání s první Manga




2 komentáře:

  1. Tuhle řasenku jsem dostala od mamky a pro mě je to fakt tragédie. Jak píšeš, asi to může někomu vyhovovat, ale já mám ráda přirozené rozdělené řasy a tohle je pro mě peklo:D

    OdpovědětVymazat