sobota 2. května 2015

Rimel London

Brown this way - gel na obočí

Článek věnovaný úpravě obočí jsme tu už měly, ale výrobků věnovaných právě obočí stále přibývá. Rimel London prodává tři varianty gelů, z kterých si podle mě vybere každá dívka. Jsou to světle hnědý, tmavě hnědý a čitý. Jeho cena je cca 100 Kč ( pokud se mílím tak mě opravte ) za 5 ml.

 • Výhodou tohoto gelu je že je malý a dobře přenosný. Odstín dark brown, který mám já, je doopravdy tmavý a perfektně vám překryje vaši přirozenou barvu obočí. Jeho výdrž je skvělá, vydrží celý den.
 • Nevýhodou tohoto gelu bude, pro některé z vás, právě jeho malý držák/rukojeť, ten je velmi krátký. Kartáček je poměrně široký, což někdy znesnadňuje nalíčení, zvláště pokud máte tenké obočí. Při dvou a více vrstvách dělá neplechu, dělá cucky a pak se drolí.

Shrnutí: Pokud hledáte doopravdy tmavě hnědou barvu na obočí, tak tento gel doporučuji. Nedoporučuji ho pro dívky s velmi tenkým obočím a pro ty, co chtějí úplně tmavé a husté obočí, to si raději kupte černou tužku.

Fotky na závěr: Porovnání z gelem na obočí značky L'Oréal.
- L'Oréal má delší držák/rukojeť
- L'Oréal je cenově drahý
- Rimel má tmavší barvu
- Rimel je skladnější
- L'Oréal má malinký a výborný kartáček
2 komentáře:

 1. Ten od Lorealu mám moc ráda..ale myslím, že až ho dopotřebuji zkusim Rimmel, uvidím jak mi sedne tenhle větší kartáček :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus, budu ráda když potom napíšeš jak ti seděl.

   Vymazat