neděle 19. července 2015

M Magic Cushion SPF50/PA+++

M Magic Cushion SPF50/PA+++
Hlavní složky:
Bambusová voda
Extrakt plodu baobabu
Extrakt vilínu virginského

Charakteristika:
Bezchybné krytí - Micro krycí pigment přináší bezchybnou schopnost krytí a vyjadřuje elegantní tón pleti.
Dlouhá výdrž - Křemenový prášek efektivně pohlcuje přebytečný pot a maz, díky tomu je makeup precizní po celý den.
Lehká přilnavost - Díky obsahu práškového boru makeup jemně přilne a nevznikají hrudky, tím zvýrazní perfektně jemnou texturu pokožky.
Hydratace - Bambusová voda a extrakt plodů stromu baobab poskytují kýženou hydrataci pleti. Extrakt vilínu virginského efektivně zklidňuje pokožku.


Vítám vás u popisu nového cushion makeupu od kosmetiky Missha.

Cushion znamená v překladu polštář nebo také poduška, zmírnit, ztlumit. Cushion makeupy jsou takové, které vypadají trochu jako kompaktní pudr nebo zrcátko. Jedná se o elegantní, většinou kulatou krabičku/dózu se zrcátkem uvnitř, kde pod krytem najdete makeup. Jsou vhodné jak na každodenní použití, tak i na cesty, protože jsou malé, dobře skladné, a vejdou se i do kabelky.

Missha M Magic Cushion jsem si oblíbila hned na první pohled. Nejen že je vzhledově velmi pěkný, má vše co od makeupu očekávám. Navíc vše co potřebujete k jeho aplikaci máte v jednom balení. Jedná se o bílou plastovou dózu ozdobenou stříbrným kroužkem a také stříbrným nápisem. Když dózu otevřete najdete pod víčkem zrcátko, dále ochranný kryt který je tvarován tak, aby se do něj vešel polštářek/labutěnka. Ten je na dotek velmi příjemný, jemnější polštářek jsem nikdy neměla. Dobře se s ním pracuje a makeup s ním krásně "vťupete" nebo rozetřete. Pod ochranným krytem se nalézá samotný makeup, který je vpitý do houbičky.Ochranný kryt lze z pouzdra vyjmout a nahradit ho jiným. Nebo můžete vyjmout houbičku, kde jak zjistíte se nalézá místo pro makeup, a to si můžete doplnit svým vlastním makeup či bb krémem.


Prodávají se dva odstíny a to No.21 a No.23. Já jsem si koupila světlejší 21. Na první pohled se může zdát že je makeup tmavý, ale pokud znáte Missha bb krémy, tak dobře víte že 21 je velmi světlá. Nanáším ho pomocí přiloženého polštářku a krásně ho vťupu na pleť. Krásně zakryje červená místa, zakryje i menší pupínky, s kruhy pod očima si už tak dobře neporadí, zakryje je jen částečně, ale záleží na tom jak tmavé je máte. Jeho výsledný efekt je dobrý, ale vysokého krytí s ním nedocílíte. Hydratace je dobrá, má takový mokrý finnish, ale i tak se mi místa pod očima trochu vysušují, s tím já mám problém u všech makeupů. Přesto jsem s ním velmi spokojená.

Tento cushion makeup bych doporučila těm z vás, které máte smíšenou. normální až suchou pleť, chcete mít vše potřebné k aplikaci na jednom místě, a pokud chcete docílit příjemného a přirozeného vzhledu.
Sehnat ho můžete buďto na oficiálních stránkách Missha nebo například na Parfums.cz. Obsah balení je 15 g, cena se bohybuje okolo 530 Kč.

Jaký je váš názor na tento cushion makeup? Nezapomeňte mi napsat vaše názory do komentářů. Přeji hezkou neděli.

Žádné komentáře:

Okomentovat